Kurumsal

Hakkımızda

Pİ VETERİNER KLİNİĞİ 2020 yılında Ağustos ayında Konya’nın Selçuklu ilçesinde Şefik Can caddesinde açılmıştır. İki veteriner hekim olarak çıktığımız bu yolda kliniğimiz; veteriner sahaya özel üretilmiş son teknoloji medikal cihazlar ile donatılmış olup farklı hayvan türleri için farklı muayene odalarına sahiptir. Kliniğimiz de bekleme salonu, hekim konsültasyon odası, kedi muayene odası, köpek muayene odası, laboratuvar ve karanlık oda olarak toplamda 135m2 alanda çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

 
BİZ KİMİZ?
Ben Veteriner Hekim İlyas ÇEKER
Atatürk üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunuyum. Konya’nın Çumra ilçesinde doğdum. Ailem çok uzun yıllardır çiftçilik ve hayvancılıkla uğraştığından dolayı ben hayvanlarla büyüdüm ve çok sevdiğim mesleğimin temellerini o yıllardan beri atmaktayım. Büyük hayvan hekimliği ve pet hayvan sağlığı alanlarında kendimi geliştirdim ve öğrenmenin sonu olmadığını bilerek her zaman öğrenmeye devam edeceğim. Amacım kendini bizler gibi anlatamayan hayvan dostlarımızın derdini anlamak, onların sağlıklarını korumaktır.

Ben Veteriner Hekim Pınar TUNÇAY
Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunuyum. Nevşehir’in Ürgüp ilçesine doğdum. Lise eğitimimi Nevşehir sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümünde tamamladım. Çalışma hayatıma hemşire olarak başlamış olsam da hayvanlara olan sevgim ve merhametim sebebiyle Veteriner fakültesini okumaya karar verdim. Eğitim hayatımı hemşirelik mesleğini icra ederek tamamladım. İlk göz ağrım olan hemşirelik mesleğini 2020 yılının ağustos ayında bırakarak çok sevdiğim VETERİNER HEKİMLİK mesleğimi Pİ VETERİNER KLİNİĞİNDE icra etmeye başladım.
 

İLETİŞİM HİZMETLERİMİZ